restauracja hotelowa

Restauracja

Aktualnie restauracja jest zamknięta dla Gości.

Zróżnicowane i pożywne śniadania, stanowiące wspaniały początek każdego dnia, serwowane są w formie bufetu w godzinach: 6.30 – 10.30 w Best Western Hotel Portos w Restauracji 4 Zmysły. Restauracja zaprasza Gości również na obiady i kolacje.

Szef Kuchni przygotował różnorodne menu, w którym można odkryć europejskie smaki - od zaostrzających apetyt przystawek, przez znakomite dania główne, po kuszące słodyczą desery.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat składników poszczególnych dań i występujących w nich alergenów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jednocześnie prosimy o przekazanie podczas składania zamówienia wszelkich informacji dotyczących diet, alergii jak również nietolerancji pokarmowych uczestników spotkania.

Śniadania

Śniadanie – na dobry początek dnia!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Smaczne, lekkie i jednocześnie pożywne to gwarancja dobrego nastroju oraz energii na cały dzień, zwłaszcza w podróży.

Proponujemy śniadanie w formie bufetu o szerokim asortymencie. Do wyboru dania zimne, zaczynając od płatków śniadaniowych, przez mleko, ser żółty, twarożek, wędlinę, szeroką gamę świeżych warzyw i marynat, poprzez znakomite świeżo wypiekane pieczywo, oraz dania gorące - jajecznica oraz kiełbaski lub parówki.

W śniadaniowej ofercie nie może zabraknąć również aromatycznej kawy z ekspresu, kilku gatunków herbaty oraz soku owocowego.

Aktualnie restauracja jest zamknięta dla Gości

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

 

Zestawy zostały skomponowane tak, by zadowolić zarówno miłośników tradycji, jak i zwolenników wyrafinowanych połączeń smaków. Doświadczona obsługa pozwoli nadać ważnym chwilom odpowiednio uroczystą formę.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Spotkania firmowe

Spotkania firmowe to niezwykle istotne wydarzenia – zarówno w aspekcie towarzyskim, jak i biznesowym.

Hotelowa restauracja stanowi dobrą propozycję na organizację firmowego przyjęcia. Wyśmienita kuchnia i fachowa obsługa stanowią gwarancję udanej imprezy.

OFERTA OPEN BAR

spotkania firmowe

Bar

Hotelowy bar to doskonałe miejsce, by zrelaksować się po wyczerpującym dniu - na Gości czeka paleta najlepszych alkoholi i aromatyczna kawa. Bar umożliwia oglądanie transmisji ciekawych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Aktualnie Bar jest zamknięty dla Gości.

Karta win >>>

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa