kontakt Kontakt

Start hotel Atos

  • ul. Mangalia 1
  • 02-758 Warszawa
  • tel.: +48 22 207 70 00
  • fax: +48 22 207 79 00
  • e-mail: atos@starthotel.pl

Lokalizacja

Położenie START hotel Atos** przy Trakcie Królewskim pozwala poczuć ducha historii miasta. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do głównych punktów Warszawy, m.in. do wszystkich dworców kolejowych oraz Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 501, 519 oraz 522, zaś z Lotniska autobusem nr 148.
Współrzędne GPS: N 52°11’14.77" E 21°02’56.38".

  • Dział sprzedaży
  • Restauracja
  • Dział rezerwacji
  • Właściciel

Współpraca korporacyjna:

Joanna Oleśniewicz
Kierownik ds. Sprzedaży

tel.: +48 22 207 65 00
mobile: +48 602 155 495
e-mail: j.olesniewicz@bwportos.pl

Michał Roguski

tel.: +48 22 207 65 50
mobile: +48 668 585 645
e-mail: m.roguski@satoriagroup.pl

Karol Wójcik

tel.: +48 22 207 65 55
mobile: +48 600 034 524
e-mail: k.wojcik@satoriagroup.pl

Rezerwacje grupowe (MICE, Konferencje, Szkolenia):

Renata Sobiesiak-Krać

tel.: +48 22 207 65 57
mobile: +48 660 760 723
e-mail: r.sobiesiak@bwportos.pl

Współpraca Biura Podróży:

Sylwia Samborska

tel.: +48 22 207 65 56
mobile: +48 668 456 449
e-mail: s.samborska@bwportos.pl

Agnieszka Sztajner

tel.: +48 22 463 62 85
mobile: + 48 606 331 729
e-mail: a.sztajner@satoriagroup.pl

Bankiety, catering, uroczystości weselne, spotkania rodzinne:

Zofia Olkowska

tel.: +48 22 207 67 50
mobile: +48 602 308 804 
e-mail: z.olkowska@satoriagroup.pl

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa