hotel warszawa

O hotelu

START hotel Atos** działa pod zupełnie nową marką o3Hotel!

Marka o3, to nie tylko stylowy i funkcjonalny obiekt hotelowy o3Hotel, ale również nowoczesne centrum konferencyjne o3Meet z rozbudowanym zapleczem bankietowym, przestronna restauracja o3Eat i prawdopodobnie jedyna w mieście profesjonalna siłownia hotelowa Cross-Fit. o3Hotel to miejsce spotkań i wypoczynku dla przeszło ośmiuset gości!

Pobyt w naszym hotelu to doskonała propozycja dla turystów i osób przybywających do Warszawy w celach służbowych. Szybkie połączenia z centrum, doskonały dojazd z Portu Lotniczego i niedalekie sąsiedztwo znanych zabytków (Pałac w Wilanowie, Łazienki Królewskie) oraz Centrum Biznesu na Mokotowie sprawiają, że hotel stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na noclegowej mapie stolicy.

 Pobierz szczegółowe informacje

Lokalizacja

Nowy o3 Hotel, który wcześniej nazywał się START hotel Atos** położony jest przy Trakcie Królewskim pozwala poczuć ducha historii miasta. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do głównych punktów Warszawy, m.in. do wszystkich dworców kolejowych oraz Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 130, 422, 501 oraz 519, zaś z Lotniska autobusem nr 148. Współrzędne GPS: N 52°11’14.77" E 21°02’56.38".

Zobacz mapę

Informacje i usługi dodatkowe

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do 12.00 dnia następnego.

Zapraszamy na śniadania w formie bufetu w godzinach 6.30-10.30.

Hotelowa o3Eat zaprasza na pyszne dania od 14:00 do 22:00. 

Hotelowy Bar zaprasza na świetne drinki.

o3 Hotel dysponuje parkingiem w cenie: 35 zł./dobę za samochód osobowy, 90 zł./dobę za autokar. Pierwsze 15 min. postoju bez opłat.

Hotel o3 serdecznie zaprasza osoby podróżujące ze swoimi pupilami (koszt pobytu zwierzęcia wynosi 20 zł.).

Do dyspozycji Gości jest kiosk internetowy.

Hotel akceptuje karty płatnicze.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa