hotel warszawa

O hotelu

Nasz hotel na Mokotowie to najlepsza propozycja dla wszystkich ceniących komfort, w przystępnej cenie. START hotel Atos** położony jest w doskonałej lokalizacji, obok największych atrakcji w Warszawie. Hotel znajduje się w okolicy Centrum Biznesu na Mokotowie oraz jednego z najpiękniejszych parków - Łazienek Królewskich.

Pobyt w START hotel Atos** to doskonała propozycja dla turystów i osób przybywających do Warszawy w celach służbowych. Szybkie połączenia z centrum, doskonały dojazd z Portu Lotniczego i niedalekie sąsiedztwo znanych zabytków (Pałac w Wilanowie, Łazienki Królewskie) oraz Centrum Biznesu na Mokotowie sprawiają, że hotel stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na noclegowej mapie stolicy.

 Pobierz szczegółowe informacje

Lokalizacja

Położenie START hotel Atos** przy Trakcie Królewskim pozwala poczuć ducha historii miasta. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do głównych punktów Warszawy, m.in. do wszystkich dworców kolejowych oraz Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 130, 422, 501 oraz 519, zaś z Lotniska autobusem nr 148. Współrzędne GPS: N 52°11’14.77" E 21°02’56.38".

Zobacz mapę

Informacje i usługi dodatkowe

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do 12.00 dnia następnego.

Zapraszamy na śniadania w formie bufetu w godzinach 6.30-10.30 do restauracji w Best Western Hotel Portos.

Hotelowa restauracja aktualnie jest zamknięta. 

Hotelowy Bar jest aktualnie zamknięty.

Hotel dysponuje parkingiem w cenie: 35 zł./dobę za samochód osobowy, 90 zł./dobę za autokar. Pierwsze 15 min. postoju bez opłat.

Hotel serdecznie zaprasza osoby podróżujące ze swoimi pupilami (koszt pobytu zwierzęcia wynosi 20 zł.).

Do dyspozycji Gości jest kiosk internetowy.

Hotel akceptuje karty płatnicze.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa