01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
01
10/17
Powrót
Opublikowano w: Warszawskie informacje

Zwiedzaj Warszawę na elektrycznym Veturilo

Elektryczne rowery Veturilo okazały się wielkim hitem. W ciągu dwóch dni od startu wypożyczono je ponad 2,5 tysiąca razy.

Elektryczne Veturilo działa w ramach tego samego systemu, w którym funkcjonują rowery napędzane wyłącznie siłą ludzkich mięśni. Nie trzeba zakładać więc dodatkowe konta, by móc je wypożyczyć. Aktualnie w ramach systemu działa 10 stacji, z których można wypożyczyć i w których można zwrócić elektryczny rower. Wszystkie zlokalizowane są w pobliżu Skarpy Warszawskiej i ich głównym założeniem jest pomoc we wjechaniu z Powiśla w stronę Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia.Między rowerami klasycznymi i elektrycznymi, które funkcjonują w ramach systemu, jest kilka podstawowych różnic. Rowery elektryczne są droższe. Pierwsze 20 minut jest bezpłatne, natomiast godzina to już 6 zł, dwie godziny 14 zł.
Rowery elektryczne wyposażone są wyłącznie w hamulec ręczny. Dodatkowo silnik uruchamia się wyłącznie podczas pedałowania.

Zachęcamy Was do testowania coraz lepiej rozwiniętej warszawskiej infrastruktury rowerowej. Zwłaszcza teraz, kiedy dzięki zaawansowanej technice można skorzystać z rowerów elektrycznych i zmęczyć się w minimalnym stopniu,

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa