01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
07
11/17
Powrót

Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!

Przez cały listopad w wielu ogólnodostępnych miejscach w Warszawie macie okazję wypożyczyć jeden z dziesięciu książkowych bestsellerów w formie elektronicznej.

Książki dostępne są w ramach akcji CZYTAJ PL, w której udział bierze 30 miast z Polski, a także spoza granic naszego kraju: Barcelona, Dublin, Lwów, Praga, Reykjavik, Nottingham, Norwich. Dodatkowo udział w akcji biorą także szkoły z około 450 miast w Polsce.

Darmowe e-booki dostępne są m.in. na przystankach autobusowych, w restauracjach i szkołach. Do wypożyczenia są same bestsellery. Wśród nich m.in. kryminał "Księżniczka z lodu" Camilli Läckberg, przygodowa powieść "Shantaram" Gregory’ego Davida Robertsa, "Sekretne życie drzew" Petera Wohllebena. Ponadto „Czterdzieści i cztery” Krzysztofa Piskorskiego, „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast” Filipa Springera, „#WstydźSię!” Jona Ronsona i „Korona śniegu i krwi” Elżbiety Cherezińskiej.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z darmowej wypożyczalni? Wystarczy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Aplikację można również pobrać dzięki kodom QR umieszczonym na plakatach informujących o akcji. Dodatkowo do aplikacji możecie zaprosić 5 osób, które również będą mogły skorzystać z opcji wypożyczenia książek.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa