01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
07
06/17
Powrót

Wianki nad Wisłą 2017

24 czerwca 2017 roku to pierwsza sobota wakacji, idealny moment, by powitać lato z wielką pompą podczas wyjątkowej bezpłatnej imprezy na Podzamczu.

Wianki nad Wisłą, bo o nich mowa, co roku przyciągają nad rzekę rzeszę Warszawiaków oraz turystów. Formuła pikniku inspirowana jest tradycją słowiańską, w której celebrowano Noc Kupały. Podczas najkrótszej nocy w roku, w czasie letniego przesilenia słońca czczono ogień, wodę, słońce i księżyc. Modlono się o urodzaj, płodność oraz miłość. Noc Kupały zwana też kupalnocką obchodzona była m.in. przez ludy słowiańskie, bałtyckie i celtyckie.

Co roku największą atrakcją Wianków są koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. W tym roku również nie zabraknie świetnej muzyki. Zagra m.in. ikona muzyki elektronicznej DJ Afrojack, który ma na swoim koncie nagrodę Grammy. Line-up wypełniony jest również znakomitymi artystami z Polski. Wśród nich znaleźli się XxanaxX, VavamuffinT.Love oraz O.S.T.R. Zwieńczeniem koncertów będzie efektowny pokaz sztucznych ogni.Piknik nie kończy się oczywiście na koncertach i fajerwerkach. Stołeczna Estrada, organizator imprezy zapowiedział szereg dodatkowych atrakcji. Zgromadzeni będą mogli potańczyć na specjalnie przygotowanym podeście, przepłynąć się tradycyjną łodzią na drugi brzeg rzeki oraz przyjrzeć się słowiańskim rytuałom. Na najmłodszych będzie czekało wiele gier i zabaw.

Jak dotrzeć na Podzamcze ze START hotel ATOS? Wystarczy wsiąść w autobus linii 148 z przystanku MANGALIA 02, następnie wysiąść na przystanku AL. WITOSA 04 i przesiąść się w linię 185. Wysiadamy na przystanku PODZAMCZE 02.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa