01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
05
09/14
Powrót

Walory turystyczne Warszawy

Warszawa jest jednym z najbardziej interesujących miast pod względem walorów turystycznych, które trafią w gusta każdego turysty. Na terenie miasta znajdziemy m.in. liczne zabytki o wyjątkowym znaczeniu historycznym, ciekawe miejsca związane z obecnym rozwojem miasta, muzea, galerie, szereg terenów rekreacyjnych, tereny chronionego krajobrazu, pomniki, obiekty sportowe oraz wiele, wiele więcej.

Najważniejsze obiekty turystyczne Warszawy Walory turystyczne Warszawy zostały docenione nie tylko przez mieszkańców Polski i obcokrajowców, ale także przez UNESCO, dzięki któremu Stare Miasto w Warszawie trafiło na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego. Godne uwagi zabytki w Warszawie Royal Castle in the old town of Warsaw, Poland   Do najpiękniejszych zabytków Warszawy zaliczyć możemy m.in.:

  • Zamek Królewski
  • Bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela
  • Barbakan
  • Kościół św. Anny
  • Pałac Krasickich
  • Warszawską Starówkę
  • Kolumnę Zygmunta
  • Pałac w Wilanowie
  • Ujazdów i Łazienki Królewskie

Tanie hotele w Warszawie Wszystkich chcących poznać walory turystyczne Warszawy zapraszamy do miasta na dłużej oraz zachęcamy do zapoznania się z korzystną cenowo ofertą hotelu Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia1). Nocleg w hotelu Atos to propozycja dla każdej grupy turystów, także gości przyjeżdżających do Warszawy w celach biznesowych i chcących skorzystać z usług dodatkowych oferowanych przez hotel np. z możliwości rezerwacji sali konferencyjnej. Sama dzielnica, na terenie której zlokalizowany jest hotel, przybliży nam liczne walory turystyczne Warszawy. Przepiękne otoczenie obfituje m.in. w ciekawe i zabytkowe obiekty sakralne, tereny rekreacyjne oraz miejsca zapewniające rozrywkę. W bliskiej odległości od hotelu Atos znajdziemy także miejsca od zawsze kojarzone z Warszawą m.in. Łazienki Królewskie, Zamek Ujazdowski oraz Pałac Prezydencki. Warszawa zachwyca połączeniem historycznych zabytków z nowoczesną zabudową, a jej walory turystyczne trafią w gusta każdego turysty, który znajdzie w mieście wiele interesujących go miejsc pozwalających aktywnie i wartościowo spędzić wolny czas.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa