01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
08
05/14
Powrót

VI EDYCJA „SILENCE OF THE BODY/MILCZĄCE CIAŁO” – MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY I PREZENTACJE TEATRU SZTUKI MIMU

Serdecznie zapraszamy wszystkich wrażliwych na piękno oraz chcących zasmakować w sztuce niezwykłej, bo wyrażanej tylko za pomocą ciała na VI edycję "Silence Of The Body/Milczące Ciało". Impreza odbędzie się w dniach 19-22 maja 2014 roku w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki (ul. Elektoralna 12) w Warszawie.

Jest to wydarzenie niezwykłe w skali światowej. Imprezie daleko do tradycyjnej formy festiwalu, gdzie odgrywane są tylko poszczególne przedstawienia. Tutaj widz uczestniczy w procesie twórczym i może niemal dosięgnąć rodzącej się na scenie sztuki. Autorem i dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Stefan Niedziałkowski. Warsztaty i pokazy uświetni wizyta japońskiego artysty JIDAI oraz premiera spektaklu „Duch dźwięku/Spirit of Sound”. W programie m.in.:

  • Prezentacja JIDAI i Stefana Niedziałkowskiego
  • Premiera spektaklu Teatru Sztuki Mimu „Duch dźwięku/Spirit of Sound”
  • Obchody Jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Stefana Niedziałkowskiego

Warsztaty to nie tylko pokazy dla publiczności, to także okazja dla aktorów sztuki mimu do doskonalenia własnych umiejętności oraz zdobycia nowych doświadczeń. Wydarzenie niezwykłe pod każdym względem, które pokazuje, że cisza wcale nie musi być niema, a wręcz może krzyczeć ze sceny pokazywana tylko za pomocą gestów i mimiki. Cena biletów: 20 - 24 zł; uczestnictwo w warsztatach: 200 zł

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa