01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
10
07/15
Powrót

Veturilo teraz również w tandemie

Na naszym blogu od samego początku gorąco namawiamy Was do korzystania z Systemu Rowerów Miejskich "Veturilo". Teraz namawiamy Was jeszcze goręcej, bo oto system został wzbogacony o rowery typu "tandem".

To bez wątpienia świetny środek transportu dla zakochanych, który sprawdzi się podczas zwiedzania Warszawy. Rowerów tego typu jest aktualnie dziesięć, wprowadzono je do oferty na okres wakacyjny. Jeśli liczba wypożyczeń będzie wysoko, z pewnością zostaną z nami na dłużej, a ich liczba wzrośnie. W jaki sposób można zlokalizować w mieście jeden z dziesięciu tandemów? Wystarczy wejść na stronę internetową operatora veturilo.waw.pl i skorzystać z interaktywnej mapy.


                                                  (Zdjęcie: Urząd Miejski w Warszawie)

Zasada wypożyczenia jest identyczna, jak przy rowerach standardowych. Potrzebujemy 10 PLN na rejestrację w systemie, następnie przez 20 minut możemy podróżować bezpłatnie. Godzina kosztuje 1 PLN, druga godzina 3 PLN.

Warszawski Rower Miejski ma już prawie trzy lata. Startował z 55 stacjami i tysiącem rowerów. Aktualnie fani dwóch kółek mają do dyspozycji 198 stacji i trzy tysiące jednośladów. W systemie zarejestrowanych jest 310 tysięcy użytkowników, do tej pory rowery wypożyczano prawie 5 milionów razy.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa