01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
30
08/14
Powrót

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

Wszystkich zainteresowanych ofertą warszawskiego rynku nieruchomości oraz związanych z branżą przedsiębiorców i deweloperów zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 13 - 14 września 2014 roku w warszawskim Centrum Expo XXI (ul. Ignacego Prądzyńskiego 12).

Udział w Targach to wyjątkowa okazja do korzystnego zakupu własnej nieruchomości, która dodatkowo ograniczy czas potrzebny na poszukiwania idealnego mieszkania. Na zwiedzających czekać będą m.in. różnorodne oferty mieszkań i domów, doradcy finansowi i pośrednicy nieruchomości oraz przedstawiciele banków, dzięki którym na miejscu załatwimy wszelkie formalności i rozwiejemy wątpliwości związane chociażby z koniecznością zaciągnięcia kredytu. Na zwiedzających czekają także liczne niespodzianki m.in.:

  •  500 kart rabatowych Home Profit
  • Specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach" - przygotowany przez Eurobank
  • Sala zabaw oraz plac zabaw dla najmłodszych uczestników
  • Sektor specjalistycznych porad związanych z projektowaniem i wykończeniami nieruchomości

Uczestniczyć możemy także w niezwykle wartościowych seminariach o ciekawej tematyce m.in.:

  • „Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera?”
  • „Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Na co zwracać uwagę? Porady praktyczne.”
  • „Jak pozbyć się kłopotliwych najemców?”
  • „Przegląd kredytów hipotecznych na rynku. Na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu i jak go bezpiecznie spłacić.”
  • „A czy ty już wiesz jak najlepiej urządzić swoje mieszkanie? Poradnik dla inwestorów i miłośników pięknych wnętrz.”

Atrakcji nie zabraknie zarówno dla osób ukierunkowanych na zakup nieruchomości, jak i tych dopiero planujących zakup własnego domu lub mieszkania. Szereg wartościowych porad, możliwość konsultacji z ekspertami oraz łatwy dostęp do różnorodnych ofert pozwolą spędzić czas na Targach w sposób nie tylko przyjemny, ale także zachęcający do owocnych ustaleń z pośrednikami oraz przedstawicielami banków. Gdzie spędzić weekend w Warszawie? Dwudniowe Targi Mieszkań i Domów w Warszawie wymagają rezerwacji noclegu, który pozwoli skorzystać z wszystkich dostępnych podczas wydarzenia atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hotelu Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i zapewnia bardzo korzystne ceny noclegów, wygodny wypoczynek oraz szybki dojazd do Expo XXI. Dojazd z hotelu Atos do Centrum Expo XXI zajmie nam jedynie 14 minut jazdy samochodem, jeżeli wybierzemy najkrótszą trasę Jana III Sobieskiego (dystans do pokonania – 9,1 km). Od hotelu musimy podążać ulicą Jana III Sobieskiego, dalej Belwederską, Spacerową i Goworka dotrzemy do ulicy Puławskiej. Stąd ulicą Ludwika Waryńskiego dotrzemy do ronda Jazdy Polskiej, dalej alejami Armii Ludowej, wzdłuż ulicy Wawelskiej i ulicą Andrzeja Krzyckiego dotrzemy do ulicy Raszyńskiej. Stąd należy podążać na plac Zawiszy i dalej Kolejową i Przyokopową dotrzemy do Centrum Expo XXI znajdującego się na ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12. Dystans dzielący nas od centrum Expo XXI pokonać możemy także pieszo – czas przejścia ok. 2 godziny oraz komunikacją miejską wybierając m.in. autobus linii 501 odjeżdżający z przystanku oddalonego od hotelu Atos o trzy minuty marszu – czas przejazdu ok. 32 minut jazdy i 16 minut pieszo. Jeżeli szukasz nieruchomości w Warszawie lub okolicy to udział w Targach znacznie ułatwi Ci jej zakup oraz pozwoli szybko zapoznać się z różnorodnymi ofertami bez konieczności wertowania gazet i odwiedzania kolejnych agencji nieruchomości. Czas spędzony w mieście to także doskonała okazja do zwiedzania i korzystania z licznych atrakcji turystycznych Warszawy.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa