01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
14
06/15
Powrót

Targi dla przyszłych rodziców!

Czy są wśród Was przyszli rodzice? A może już jesteście rodzicami? Jeśli będzie w Warszawie w najbliższy weekend, polecamy wizytę na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

To właśnie tam odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce targów skierowanych zarówno do przyszłych rodziców, jak i tych, których pociechy nie skończyły jeszcze 6 roku życia. Mother&Baby, bo o nich mowa, odbędą się już po raz 9.
Skorzystają z pewnością przyszli rodzice, którzy aktualnie kompletują wyprawkę. W tym roku swoją szeroką ofertę zaprezentuje blisko 80 wystawców. Wśród nich będą producenci i dystrybutorzy mebelków dziecięcych, wózków, ubrań, zabawek i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Wielu z wystawców podczas targów oferuje specjalne zniżki.

                                                             (Fot. http://motherandbaby.pl/)

Targom towarzyszy również szereg dodatkowych wydarzeń. W strefie medycznej przyszłe mamy będą mogły skorzystać z bezpłatnej konsultacji medycznej. Ponadto będą mogły wykonać badanie USG i KTG. Z kolei rodzice będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku i słuchu u dzieci. W programie strefy medycznej znajdą się również konsultacje logopedyczne i dietetyczne.

Strefa warsztatów i wykładów to miejsce, w którym specjaliści będą udzielać cennych porad. Przyszłe mamy dowiedzą się, jak przygotować się do porodu. Rodzice będą mogli wziąć udział w warsztach z pierwszej pomocy i nauczyć się wiązać chusty. Cenne mogą być warsztaty dotyczące doboru fotelika samochodowego i sposobów jego bezpiecznego montażu. 

                                                              (Fot. http://motherandbaby.pl/)

W strefie dla kobiet na panie będą czekali specjaliści, którzy udzielą porad z zakresu wizażu oraz pielęgnacji skóry w trakcie i po ciąży. Ponadto będzie można poddać się zabiegom, takim jak np. derma roller czy manicure japoński. Na najmłodszych uczestników targów czeka plac zabaw, animatorzy, dmuchańce oraz liczne konkursy z nagrodami.

Gorąco polecamy, zwłaszcza, że odległość od START hotel ATOS** do Toru Wyścigów Konnych Służewiec to zaledwie 5 kilometrów.

Info:
Targi Mother&Baby
Gdzie: Tor Wyścigów Konnych Służewiec
Kiedy: 20 i 21.06.2015
O której: 10-16
Bilety: 15zł dorośli, dzieci wstęp bezpłatny

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa