01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
10
12/14
Powrót

Święta Bożego Narodzenia w Warszawie

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem magicznym i warto spędzić go w wyjątkowy sposób. Szukając pomysłu na ciekawy i obfitujący w atrakcje świąteczny wypoczynek warto wybrać się do Warszawy i skorzystać z licznych propozycji na przyjemne spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Święta w Warszawie W okresie świątecznym Warszawa prezentuje się przepięknie i może pod względem dekoracji konkurować z innymi europejskimi stolicami. Liczne iluminacje, szopki, atrakcje w postaci bożonarodzeniowych koncertów oraz dodatkowe rozrywki powodują, że decydując sie na przyjazd do miasta na pewno nie będziemy sie nudzić i skorzystamy z wyjątkowej atmosfery, która dodatkowo uświetni ten szczególny i radosny czas. Co robić w Święta w Warszawie? Każdy turysta planujący odwiedzić stolicę w okresie Bożego Narodzenia oraz spędzić tutaj święta znajdzie moc atrakcji, które uatrakcyjnią pobyt i pozwolą zadbać zarówno o sferę duchową, jak i dostarczą wyjątkowej rozrywki. W czasie zimowego wypoczynku w Warszawie koniecznie musimy zobaczyć:

  • - Zachwycający przepiękną iluminacją oraz ogromem zabytków Trakt Królewski
  • - Łazienki Królewskie będące idealnym miejscem na rodzinne spacery
  • - Inne parki Warszawy z ich wyjątkowymi pałacami m.in. Ujazdów oraz Wilanów, gdzie również czekają na nas przepiękne dekoracje i dodatkowe atrakcje
  • - Rynek Starego Miasta, gdzie za darmo pojeździmy na ogromnym lodowisku
  • - Zamek Królewski organizujący w okresie Świąt ciekawe koncerty
  • - Stadion Narodowy oraz odbywający się przed nim świąteczny jarmark
  • - Pałac Kultury i Nauki
  • - Centrum Nauki Kopernik z jego wyjątkowymi atrakcjami dla dużych i małych odkrywców

To tylko nieliczne z ciekawych miejsc w Warszawie, gdzie na dobre poczujemy atmosferę Świąt i spędzimy magiczne chwile. Każdy turysta powinien jeszcze skorzystać z wyjątkowych rozrywek kulturalnych, które znajdziemy w lokalnych muzeach, galeriach oraz w Filharmonii Narodowej, jak również zakosztować możliwości szusowania na stokach narciarskich w samym centrum wielkiej metropolii. Tanie Święta w Warszawie Coraz częściej decydujemy się na spędzenie Świąt poza domem i korzystanie z różnorodnych dodatkowych atrakcji. Aby nasz wypoczynek był naprawdę udany i nie nadszarpnął zanadto domowego budżetu warto wybrać hotel, który zapewni nam tani i komfortowy nocleg oraz korzystną lokalizację, która będzie gwarancją naszej wygody i oszczędności czasu oraz pieniędzy. Takie warunki oferuje wszystkim turystom położony w centrum Warszawy Start Hotel Atos. Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i dysponuje ponad 230 pokojami  typu STANDARD PLUS oraz KOMFORT, dzięki czemu możemy dowolnie dopasować koszt noclegu do naszych możliwości finansowych. Usługi dodatkowe oferowane przez Start Hotel Atos m.in. darmowy dostęp do Internetu w każdym pokoju, możliwość przenocowania z czworonogiem czy skorzystania ze smacznego wyżywienia sprawiają, że w pełni wypoczniemy i będziemy mogli cieszyć się świątecznym wypoczynkiem w stolicy. atos_pokoj_2os22 Start Hotel Atos to także doskonałe miejsce wypoczynku dla turystów biznesowych, którzy chcą połączyć pobyt w Warszawie z pracą i załatwianiem spraw służbowych. Hotel przygotował dla nich zaplecze konferencyjne, które pozwoli w pełni wykorzystać czas spotkań w interesach i usprawni organizację szkolenia lub warsztatów w gronie kilkunastu osób. Szybka rezerwacja noclegów możliwa jest na stronie internetowej hotelu www.hotelatos.pl.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa