01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
21
10/14
Powrót

Start Zimowy Narodowy: Lodowisko na Stadionie Narodowym

Wielbicieli aktywnego wypoczynku zapraszamy do Warszawy, gdzie już 8 listopada 2014 roku odbędzie się uroczyste otwarcie kolejnej edycji Zimowego Narodowego. Pierwsza edycja imprezy miała miejsce w ubiegłym roku i biła rekordy popularności. W tym sezonie również możemy spodziewać się licznych atrakcji, z których naprawdę warto skorzystać odwiedzając Warszawę.

Zimowy Narodowy to wyjątkowa inicjatywa, podczas której Stadion zamienia się w jedyne w swoim rodzaju miasteczko lodowe. Na gości czekają m.in.:

  • 3 profesjonalne lodowiska
  • Ice bistro
  • Sześciotorowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach
  • Disco lodowisko
  • Skatepark

To nie wszystkie atrakcje, jakich możemy spodziewać się w trakcie trwania Zimowego Narodowego, w programie imprezy przewidziano także możliwość nauki jazdy na łyżwach, liczne atrakcje dla maluchów, międzynarodowe show na lodzie oraz Jarmark Świąteczny, który będzie na pewno miłym wprowadzeniem do nadchodzącego okresu przygotowań bożonarodzeniowych. Warto wykorzystać okazję i przekonać się, że Warszawa promuje aktywny wypoczynek oraz dba o turystów zapewniając im szereg ciekawych atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Już 7 listopada będzie można uczestniczyć na Stadionie Narodowym w pierwszym z dwóch wyjątkowych show - „Extreme Ice Show”, podczas którego widzowie zostaną uraczeni potężną dawką emocji w postaci pokazu jazdy ekstremalnej na łyżwach. Kolejny wyjątkowy pokaz, czyli Kings On Ice” z udziałem najlepszych mistrzów jazdy figurowej odbędzie się dopiero 28 lutego 2014 roku, dlatego warto już dziś kupić bilety i wziąć udział w pierwszej odsłonie cyklu zimowych imprez na Stadionie Narodowym. Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku: 10 – 13 zł Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach: 12 – 15 zł Nocleg w Warszawie Chcąc spędzić udany urlop w Warszawie koniecznie należy pomyśleć o rezerwacji wygodnego miejsca noclegowego, które pozwoli pozostać w mieście na dłużej i w pełni skorzystać z dostępnych tutaj atrakcji. Wszystkim turystom polecamy rezerwację noclegu w Start Hotel Atos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i oferuje wyjątkowo miły i komfortowy wypoczynek w bardzo atrakcyjnych cenach, które trafią w gusta każdego turysty. atos_pokoj_2os22 Dodatkową zaletą Start Hotel Atos jest jego wyjątkowa lokalizacja niemal w centrum miasta, co znacznie ułatwia poruszanie się po Warszawie zarówno własnym samochodem, jak i komunikacja miejską. Niedaleko hotelu znajduje się lotnisko, Dworzec Centralny oraz wizytówka Warszawy, czyli najpiękniejszy park miasta - Łazienki Królewskie. Szybkiej rezerwacji noclegu można dokonać na stronie hotelu www.hotelatos.pl. Dojazd z hotelu do Stadionu Narodowego Stadion Narodowy oddalony jest od hotelu Atos o zaledwie 6,9 km. Na miejsce dostaniemy się samochodem w około 9 minut wybierając trasę Czerniakowską. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego szybko dotrzemy nie tylko do Stadionu Narodowego, ale także w każde inne miejsce Warszawy. Warszawa jest miastem miliona atrakcji i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – otwarcie Zimowego Narodowego to dodatkowa okazja do zwiedzania miasta i wyznaczenia własnej trasy ciekawych zabytków, muzeów czy innych miejsc, którym chcemy poświecić maksimum uwagi.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa