01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
11
02/15
Powrót

START hotel ATOS w nowej odsłonie

Witamy Was na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przypadła Wam do gustu. Pomyśleliśmy jednak, że na samej stronie nie poprzestaniemy i tchniemy również nowe życie w naszego bloga.

Sporo czasu poświęciliśmy na znalezienie motywu dla nowej strony, który będzie wyróżniał nas na tle innych hoteli w Warszawie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na koncept "The City Hotel". Hotelu wpasowanego w tkankę miasta. W tym samym kierunku chcemy iść na naszym blogu. Będziemy pisać nie tylko o wartościowych wydarzeniach, które dzieją się w stolicy. Chcielibyśmy również pisać o nietuzinkowych miejscach, które warto zobaczyć. O miejskich ciekawostkach i legendach. Postaramy się również stworzyć praktyczny poradnik dla turystów, poświęcony temu, jak sprawnie poruszać się po Warszawie.

Jednak nie samym miastem człowiek żyje :). Nie zapominamy, że czasem trzeba wrócić do hotelu i wypocząć. Dlatego też przybliżymy Wam różne aspekty z życia START hotel ATOS**. Przedstawimy Wam ludzi, których spotykacie w hotelu i którzy są zawsze gotowi Wam pomóc. Opowiemy o tym jak szybko można zorganizować obiad dla stuosobowej grupy, albo co się dzieje w hotelu, kiedy Wy smacznie śpicie. Zajrzymy w różne zakamarki. Nic się nie ukryje.
Zainteresowaliśmy Was chociaż odrobinkę? Czyli do usłyszenia? Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej :).

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa