01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
18
08/14
Powrót

Sposób na nudę – zabawa w Aquaparku w Warszawie

Wszystkich szukających różnorodnych rozrywek podczas pobytu w Warszawie zapraszamy do Aquaparków, które pozwolą aktywnie spędzić czas, zabić nudę towarzyszącą brzydkiej pogodzie oraz rozluźnić zmęczone całodziennym zwiedzaniem mięśnie.

Oferta miejskich basenów i parków wodnych w Warszawie jest niezwykle różnorodna i pozwala trafić w gusta zarówno turystów nastawionych typowo na uprawianie sportów wodnych, jak i wszystkich szukających relaksu oraz dobrej zabawy. Warszawskie Aquaparki to także doskonała okazja do spędzenia czasu z dziećmi, które na pewno docenią możliwość zabawy w wodnym świecie i chętnie przyjadą do Warszawy ponownie, aby poznać inne ciekawe atrakcje miasta. Nocleg w Warszawie Wszystkich wybierających się do warszawskich Aquaparków oraz turystów planujących dłuższy pobyt w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z oferty noclegowej hotelu Atos, który znajduje się na Mokotowie (ul. Mangalia 1). Doskonała lokalizacja hotelu pozwalająca na szybkie dotarcie do większości atrakcji miasta oraz przystępne i trafiające w każde gusta ceny sprawią, że nasza wizyta w Warszawie będzie jeszcze bardziej udana. W okolicy hotelu Atos znajduje się jeden z najnowocześniejszych parków wodnych w Warszawie - Aquapark Wesolandia (ul. Wesoła 4). Wizyta w tym wyjątkowym miejscu na pewno pozwoli zabić nudę oraz zregenerować siły przed dalszym zwiedzaniem miasta. Do dyspozycji odwiedzających Aquapark Wesolandia  udostępnia m.in.: - Basen sportowy - długość 25 m, głębokość 1, 10 - 1,80 m - Basen rekreacyjny – gejzery, wodospady, leżanki do masażu wodnego - Basen dla dzieci - głębokość 0, 40 m, zjeżdżalnia, gejzery, - Jacuzzi, - Sauny, - Zjeżdżalnię zewnętrzną. Dojazd z hotelu Atos do Aquaparku Aby dostać się do Aquaparku z hotelu Atos samochodem wystarczy nam ok. 14 minut w zależności od natężenia ruchu. Najkrótsza trasa wiedze drogą DK2 ulicami: Jana III Sobieskiego,  Aleją Wincentego Witosa, Trasą Siekierkowską, dalej ulicą Marsa, Okularową, Stepową, Korkową oraz Wspólną (Wesoła) wprost do celu naszej podróży. Dystans, który mamy do pokonania to jedynie 12,9 km. Do Wesolandii dotrzemy także autobusem linii 401 odjeżdżającym z ulicy Warneńskiej i dalej linią 115 lub 173 z Marysina na ulicę Wesołą – czas podróży to 35 minut jazdy i 11 minut pieszo. Jeżeli chcielibyśmy tę trasę pokonać na własnych nogach i urządzić sobie długi spacer potrzebujemy minimum 3 godzin, aby dotrzeć na miejsce.

W Warszawie znajdziemy także inne Aquaparki m.in.: Aguapark Anin, Aguapark Polonez, oraz Aguapark Wodnik. Połączenie poznawczego odkrywania zabytków Warszawy z relaksem w parkach wodnych stanowi doskonały pomysł na przyjemne i relaksujące spędzenie czasu w tym pięknym mieście. Liczne atrakcje dodatkowe, wydarzenia oraz imprezy w mieście są także wyjątkową okazją do świetnej zabawy i na pewno zachęcą do odwiedzenia miasta po raz kolejny.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa