01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
30
12/14
Powrót

Rocket Festiwal w Warszawie

Wielbicieli polskiej muzyki rockowej w wykonaniu największych gwiazd zapraszamy na kolejną odsłonę Rocket Festiwalu. Pierwszy z koncertów odbędzie się na warszawskim Torwarze już 20 lutego 2015 roku (ul. Łazienkowska 6A). Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – moc wrażeń gwarantowana!

Początek 2015 roku będzie obfitował w liczne ciekawe koncerty, które odbędą sie w stolicy. Jednym z ważniejszych punktów w koncertowym kalendarium Warszawy będzie kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością Rocket Festiwalu, na którym nie może zabraknąć żadnego fana polskiej muzyki rockowej! Impreza rusza o godzinie 15:30.

Bilety na Rocket Festiwal

W tym roku na festiwalowej scenie usłyszymy same gwiazdy. W Warszawie wystąpią:

  • Hey
  • Pidżama Porno
  • Oberschlesien
  • Luxtorpeda
  • Chemia
  • Muchy

Doskonały skład zespołów gwarantuje moc emocji oraz niezapomnianą zabawę dla wszystkich wielbicieli rockowych kapel zarówno tych działających na scenie od wielu lat, jak i nowych oraz nie mniej utalentowanych grup, dlatego warto już dziś zakupić tańsze bilety w przedsprzedaży i cieszyć się planowaniem udanego weekendu w Warszawie. Bilety na koncert w cenie: Przedsprzedaż - 79 zł (miejsca stojące, płyta) / 85 zł (miejsca siedzące nienumerowane oraz trybuny). W dniu koncertu - 89 zł (miejsca stojące, płyta) / 95 zł (miejsca siedzące nienumerowane oraz trybuny).

Tani hotel w Warszawie

Warszawa oferuje tak ogromną ilość różnorodnych rozrywek, że nie sposób pominąć okazji i z nich nie skorzystać. Wszystkim chcącym zatrzymać się w mieście na dłużej polecamy tanie, komfortowe oraz trafiające w gusta każdego turysty noclegi w Start Hotel Atos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1). atos_pokoj_2os22 Hotel oferuje nocleg w pokojach o różnorodnym standardzie, zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu oraz jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rezerwacji noclegów można dokonać na stronie internetowej www.hotelatos.pl. Doskonała lokalizacja hotelu pozwala znacznie ograniczyć czas potrzebny na dotarcie do ciekawych zabytków i godnych uwagi miejsc w stolicy, a niedaleko hotelu znajdują sie m.in.: Łazienki Królewskie, Stadion Narodowy, Wilanów, Ujazdów oraz Hala Torwar, gdzie odbędą się koncerty w ramach Rocket Festiwal.

Jak dojechać do Torwaru?

Hala Torwar oddalona jest od Start Hotel Atos o zaledwie 4,7 km. Trasę te najszybciej pokonamy samochodem korzystając z trasy Czerniakowskiej – czas przejazdu około 7 minut w zależności od natężenia ruchu. Na miejsce możemy także dotrzeć wybierając komunikację miejską – przystanek znajduje się tuż obok hotelu i kursują z niego autobusy w każdy zakątek Warszawy. Wszystkich podróżnych zachęcamy do dłuższego pozostania w Warszawie i skorzystania z jej ogromnego potencjału turystycznego, który zapewni każdemu liczne rozrywki niezależnie od gustów oraz zainteresowań.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa