01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
21
04/17
Powrót

Record Store Day Warsaw 2017

Już 22 i 23.04.2017 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Record Store Day, święta promującego niezależne sklepy płytowe i kulturę winylową.

Record Store Day to idea, która narodziła się w Stanach Zjednocznonych w 2007 roku. Pierwsza edycja odbyła się rok później w Chicago. Pierwotnie miała ona przypominać o małych, niezależnych sklepach muzycznych sprzedających przede wszystkim winyle. Dziś jest to już światowe święto, w którym udział biorą nie tylko sklepy, ale również niezależne wydawnictwa i przede wszystkim wielbiciele muzyki.W Polsce Record Store Day zagości po raz siódmy. Tegoroczna warszawska edycja odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin i będzie obfitowała w szereg interesujących wydarzeń. Od godziny 12 do 20 w foyer muzeum będzie można zapoznać się z bogatą ofertą winylową ponad 40 wystawców z całego kraju i z zagranicy. Winyle będzie można przesłuchać w specjalnej strefie odsłuchowej. Ponadtto umyć je za pomocą specjalnej myjki lub zakupić dodatkowe dedykowane im akcesoria.

W tym roku partnerem imprezy jest T-Mobile Electronic Beats, projekt, którego celem jest odkrywanie i tworzenie nowych trendów w świecie kultury miejskiej. W związku z tym, w programie pojawi się wiele atrakcji dodatkowych, w tym dj-sety oraz koncerty. Na scenie pojawi się m.in. brytyjski soulowy wokalista i producent Andrew Ashong. Nie zabraknie również projekcji filmów muzycznych fabularnych i dokumentalnych.Record Store Day Warsaw to również święto dla pasjonatów, którzy tworzą muzykę. Organizatorzy zaplanowali dla nich warsztaty didżejskie, które poprowadzi Spinlab Dj School. Z kolei warsztaty z produkcji muzyki poprowadzi legendarny Dj Eprom.

Organizatorzy pomyśleli również o dzieciach, na które będzie czekała specjalna strefa pełna atrakcji.

Jak dotrzeć ze START hotel Atos do Muzeum Historii Żydów Polskich Polin? Przejazd komunikacją miejską zajmie około 40 minut. Na przystanku „Mangalia” wsiadamy w linie autobusową numer 116, następnie wysiadamy na przystanku „Pl. Krasińskich” i przesiadamy się w autobus linii 180. Wysiadamy na przystanku „Nalewki-Muzeum”, który od muzeum dzieli 80 metrów.

Info:
Record Store Day Warsaw 2017
22-23.04.2017 (start o godzinie 12)
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Wstęp bezpłatny (na targi, koncerty są dodatkowo płatne)

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa