01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
07
06/15
Powrót

Przed nami Wianki nad Wisłą 2015

Co roku ta impreza to znak, że lato za pasem. Wyczekujemy jej z wielką niecierpliwością. Wianki nad Wisłą, bo o nich mowa, odbędą się w jedną z najkrótszych nocy w roku, 20 czerwca.

W tym roku organizator, Stołeczna Estrada przygotował wyjątkowo bogaty program. To za sprawą 60-lecia działalności. Z pewnością będzie się działo zarówno na ziemi, wodzie i w powietrzu. Całość zainauguruje Piknik Świętojański, który połączy oba brzegi Wisły.

Z kolei wieczorem, na głównej scenie będzie można posłuchać różnorodnych brzmień. Punktem głównym wieczoru występ brytyjskiej legendy The Charlatans. Artyści wydali niedawno swój dwunasty album, uznawany za jeden z najlepszy w ich dorobku. Oprócz tego zagrają, gwiazda polskiego hip-hopu GrubSon i nieśmiertelny Maciej Maleńczuk ze swoim projektem Psychodancing. Do line-upu dołączył również poznański projekt Rebeka, który z pewnością pokaźną dawką energetycznej elektroniki rozbuja warszawską publiczność.


Po raz pierwszy w historii przygotowana będzie również scena retro. Zagrają na niej Janek Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne. Za sprawą współczesnych wersji warszawskich, przedwojennych szlagierów, postarają się wskrzesić atmosferę tamtych lat. Podczas koncertu będzie można nauczyć się warszawskich tańców. Całość okrasi efektowny pokaz sztucznych ogni. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Info:
Wianki nad Wisłą 2015
Gdzie: Podzamcze
Kiedy: 20.06.2015
O której: 14-24

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa