01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
09
10/15
Powrót

Polecamy: Warszawski Festiwal Piwa!

Miejski Stadion Legii Warszawa to jedyne słuszne miejsce, które 16-18 października powinni odwiedzić wszyscy wielbiciele złotego napoju.

Jesienna edycja festiwalu zapowiada się jeszcze ciekawiej niż jej wiosenna poprzedniczka. Entuzjaści piwa będą mogli spróbować trunków z 200 nalewaków, z których popłynie blisko 500 rodzajów piw i cydrów. O tak wielką różnorodność zadba 80 rzemieślniczych browarów z całego świata.

- Prezentujemy wszystkie warte uwagi nowofalowe inicjatywy – mikrobrowary, najlepsze browary restauracyjne i inicjatywy kontraktowe. Zaprosiliśmy twórców, pasjonatów piwa, blogerów i piwowarów domowych. Bez żadnej ściemy, bez bzdur o dębowych beczkach, pokażemy w praktyce, jak warzy się dobre piwo w Polsce i na świecie. Najlepsza twarz piwnej kultury i pierwszy taki festiwal w Polsce - zapewniają organizatorzy imprezy. 


To co ucieszy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych amatorów browarnictwa, to dodatkowa oferta prelekcji i konferencji. Dzięki niej, każdy będzie mógł zaczerpnąć dużo podstawowej wiedzy dotyczącej piwa i kultury piwnej. Nieco bardziej zaawansowaną wiedzę będzie można zdobyć podczas dodatkowo płatnej konferencji.

Jeśli wybieracie się na festiwal spoza Warszawy, zachęcamy do rezerwacji noclegów w naszym START hotel ATOS**. Aktualnie mamy dostępną ofertę, w której pokój dwuosobowy KOMFORT można zarezerwować w cenie 140 PLN za dobę. Na Warszawski Festiwal Piwa dotrzecie z naszego hotelu w 15 minut. Odległość od Stadionu Legii wynosi zaledwie 4 kilometry.

Info:

Co:
Warszawski Festiwal Piwa
Gdzie: Stadion Miejski Legii Warszawa
Kiedy: 16-18.10.2015
O której: 17:00 - 23:00
Za ile: od 10 PLN

Więcej informacji: http://warszawskifestiwalpiwa.pl/

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa