01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
20
08/14
Najciekawsze zabytki Warszawy
Zobacz
27
01/16
Powrót

Polecamy: ostatni weekend z warszawską iluminacją świąteczną

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć wyjątkowej iluminacji na warszawskim Trakcie Królewskim, warto się pospieszyć. Przed Wami ostatni weekend, by to nadrobić.

Niezwykła dekoracja zdobi warszawskie ulice od początku grudnia. Świetlisty szlak liczy przeszło 20 kilometrów i składa się z dwóch milionów kolorowych światełek. Całość tworzy aż 740 dekoracji. Jego trasa wiedzie od Nowego Miasta, przez Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie, plac Na Rozdrożu, ul. Belwederską, Jana III Sobieskiego i kończy się w Wilanowie. Warto zaznaczyć, że szlak iluminacji przebiega również tuż obok naszego START hotel ATOS**.


Jeśli nie starczy Wam czasu, by zobaczyć całość, polecamy najciekawsze dekoracje. Wśród nich jest choinka i iluminacja na Placu Zamkowym, lokomotywa na skwerze Hoovera, karoca przy pl. Na Rozdrożu oraz miś zamontowany na Rynku Nowego Miasta.

Warto dodać, że instalacja została wykonana przy użyciu energooszczędnej technologii. Lampki pobierają blisko 10 razy mniej energii niż standardowe żarówki. Iluminacja zostanie zdemontowana w nocy, z poniedziałku na wtorek.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa