01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
26
05/14
Powrót

PIKNIK WESOŁA

Wyjątkowa propozycja dla wszystkich chcących uczcić Dzień Dziecka w sposób szczególnie przyjemny i pełny atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku. 1 czerwca 2014 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy oraz turystów do Ośrodka Szkoleniowego Sportów Konnych i Rekreacji Stowarzyszenia Szwadron Jazdy Rzeczypospolitej Polskiej w Starej Miłośnie (ul. Szkolna 14) na wyjątkowy piknik dzielnicy Wesoła.

Pełna atrakcji impreza to doskonała okazja do spędzenia czasu na miłej zabawie oraz możliwość podziwiania m.in. profesjonalnych pokazów woltyżerki, posłuchania koncertów oraz wzięcia udziału w grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W programie pikniku przewidziano m.in.:

  • Miasteczko Ceramiczne - III Festiwal „Ceramika. Moc Żywiołów"
  • Miasteczko Samochodowe
  • Miasteczko Zabaw
  • Miasteczko Wojskowe
  • Pokazy udzielania pierwszej pomocy
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • Liczne gry i zabawy sportowe oraz rekreacyjne
  • Spektakl dla dzieci ”Muzyczna lekcja profesora Kleksa”

Piknik Wesoła to propozycja nie tylko dla fanów jeździectwa i miłośników koni. Wiele ciekawych atrakcji pozwoli spędzić miło czas wszystkim uczestnikom, niezależnie od ich zainteresowań. W programie imprezy znalazło się także miejsce na promowanie zdrowego trybu życia – w specjalnie zorganizowanym miasteczku zdrowia będzie można zdobyć wiedzę z zakresu profilaktyki i leczenia chorób odtytoniowych i innych schorzeń pulmonologicznych, za darmo wykonać badanie na cholesterol oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat szczepień ochronnych. Cena biletów: wstęp wolny

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa