01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
25
10/14
Powrót

OffRoad Show w Warszawie

Już w dniach 15 – 16 listopada w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędą się III Targi Pojazdów 4×4 OffRoad Show. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji oraz wyjątkowej adrenaliny związanej z rajdami w terenie, jak również przedsiębiorców i producentów związanych z branżą. Cena biletów: 8 – 50 zł.

III Targi Pojazdów 4×4 Offroad Show to wyjątkowa okazja do zapoznania sie z nowinkami rynku, dla zwiedzających przygotowano m.in.: - Pokazy najnowszych modeli samochodów 4x4 oraz innych pojazdów m.in. quadów i motocykli - Możliwość skorzystania z różnorodnej oferty wystawców - Wystawę nietypowych pojazdów terenowych prezentowanych przez zwiedzających - Możliwość sprzedaży własnego auta Targi adresowane są nie tylko do zwiedzających korzystających z licznych pokazów, ale także ludzi związanych z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną. Na imprezę zapraszamy przedstawicieli klubów miłośników terenówek, sprzedawców i dystrybutorów sprzętu sportowego niezbędnego podczas rajdów, producentów części i akcesoriów samochodowych oraz wszystkich bezpośrednio i pośrednio związanych z tym sektorem – pokażcie się szerokiej publiczności i zyskajcie nowych klientów oraz kontrahentów! Weekend w Warszawie Udział w wydarzeniu to niebywała okazja do skorzystania także z innych dostępnych w mieście atrakcji. Zachęcamy do zwiedzania oraz aktywnego spędzania czasu w sposób aktywny m.in. korzystając z licznych obiektów sportowych oraz terenów spacerowo – rekreacyjnych. Zainteresowanym dłuższym pobytem w Warszawie polecamy zapoznać się z ofertą Start Hotel Atos, który oferuje wyjątkowo przystępne i trafiające w gusta każdego turysty ceny oraz wygodny nocleg w centrum Warszawy. Hotel znajduje się na Warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1), a jego ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja pozwalająca bardzo szybko poruszać się po mieście i korzystać z dostępnych tutaj atrakcji.

pokoje024

Rezerwacja noclegów na stronie internetowej www.hotelatos.pl.

Dojazd z hotelu do miejsca wydarzenia Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska oddalone jest od hotelu Atos o zaledwie 9,7 km; dystans ten pokonamy samochodem w około 10 minut wybierając drogę DK2/E30. Obok hotelu usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej, z którego równie szybko dotrzemy na miejsce wydarzenia.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa