01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
20
12/14
Powrót

Noworoczne atrakcje w Warszawie

Szukając idealnego miejsca na spędzenie noworocznego długiego weekendu warto wybrać się do Warszawy i skorzystać z atrakcji dostępnych w mieście. Spacer przepięknie udekorowanymi ulicami, możliwość wzięcia udziału w wielu wydarzeniach kulturalnych oraz liczne propozycje aktywnego wypoczynku sprawią, że na długo zapamiętamy swój pobyt w stolicy i z chęcią przyjedziemy do miasta ponownie.

Co robić zimą w Warszawie? Zima w Warszawie obfituje w liczne wydarzenia i ciekawe atrakcje dla każdego turysty. Dodatkowo w okresie Świąt i Nowego Roku możemy liczyć na ciekawe propozycje spotkania z kulturą w lokalnych teatrach, kinach czy muzeach oraz uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach, które pozwolą urozmaicić czas zwiedzania i korzystania z innych atrakcji. Wszystkim turystom szczególnie polecamy:

  • 10 KONCERT NOWOROCZNY, który odbędzie się 1 stycznia 2015 roku w Filharmonii Narodowej w Warszawie
  • Noworoczną Galę Operetkowo-Operową, która odbędzie się również 1 stycznia w Domu Technika NOT
  • Zwiedzanie różnorodnych wystaw
  • Spacery po Starówce
  • Zwiedzanie zabytków oraz spacer Traktem Królewskim
  • Zabawę na licznych lodowiskach m.in. na Starym Rynku oraz skorzystanie z oferty Zimowego Narodowego
  • Skorzystanie z ostatniej okazji zwiedzania Warszawskiego Jarmarku Świątecznego
  • Podziwianie ulicznych iluminacji oraz wizytę w odświętnie udekorowanych Łazienkach Królewskich i w Wilanowie

Ciekawy repertuar na pierwsze dni Nowego Roku przygotowały także warszawskie kina i teatry, a lokalne kluby zadbały o wyjątkowe atrakcje dla miłośników zabawy przy różnorodnej muzyce. Atrakcji na pewno nie zabraknie i każdy znajdzie w Warszawie coś dla siebie. Stolica jest jednym z niewielu miast o tysiącu twarzy, gdzie niezależnie od wieku i zainteresowań wypełnimy po brzegi wolny czas i ciekawie spędzimy go z rodziną oraz przyjaciółmi. Gdzie przenocować w Warszawie? Szukając noclegu w stolicy najlepiej skupić się na wyborze hotelu, który pozwoli spędzić tani urlop i zapewni nam łatwe poruszanie się po mieście. Wszystkim zainteresowanym dłuższym pobytem w Warszawie polecamy rezerwację noclegów w Start Hotel Atos, który zapewnia komfortowy wypoczynek w bardzo przystępnych cenach. Lokalizacja hotelu na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) zapewnia nam szybki dojazd do każdego punktu miasta i pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas zwiedzania. Hotel usytuowany jest w bliskiej okolicy punktów komunikacyjnych oraz licznych zabytków, dzięki czemu nawet podczas krótkiego pobytu skorzystamy z możliwości szybkiego dotarcia do najciekawszych miejsc w Warszawie. aatos_13 Hotel posiada wyjątkowo różnorodną ofertę cenowa, która trafi w gusta każdej grupy turystów. Rezerwacja noclegów oraz wszystkie szczegóły oferty Start Hotel Atos znajdują na stronie internetowej www.hotelatos.pl. Warszawa zaprasza o każdej porze roku, jednak w okresie świątecznym urzeka dodatkowo szczególną atmosferą, która pozwoli spędzić czas w mieście w naprawdę niezapomniany sposób. Jeżeli jeszcze nie masz planów na noworoczny wyjazd koniecznie przyjedź do Warszawy – moc wrażeń gwarantowana!

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa