01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
25
08/17
Powrót

Latający Pies 2017

W pierwszy weekend września polecamy Wam wizytę na Polu Mokotowskim, gdzie odbędzie się kolejna edycja widowiskowych zawodów latających psów Latający Pies 2017.

Tegoroczne zawody to aż pięć konkurencji, w których pary składające się z psa oraz jego właściciela zaprezentują swoje umiejętności. Pierwszą z nich jest freestyle, czyli pokaz dog frisbee w stylu wolnym z podkładem muzycznym. Drugą ThrowNGo, w której pies musi jak najszybciej zaaportować lecący dysk. Frizgility i Agility to z kolei konkurencje, w których właściciel może zaprezentować wysoki poziom komunikacji z psem. Z kolei Dog Diving to konkurs w skoku w dal do wody. Ostatnia konkurencja nosi nazwę Time Wrap i jej celem jest zgromadzenie jak największej liczby punktów poprzez wykonanie trzech złapanych rzutów.Sama rywalizacja to jednak nie wszystko. Na uczestników imprezy będą czekały pokazy zaganiania kaczek oraz bezpłatne porady dietetyka, weterynarza oraz behawiorysty. Dostępny będzie również sklep.

Zawody Latający Pies 2017 odbędą się 2 i 3 września na Polu Mokotowskim w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają od godziny 8.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa