01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
19
10/14
Powrót

Koncert Lisy Stansfield w Warszawie

Miłośników magicznych brzmień zapraszamy do warszawy na koncert wyjątkowej wokalistki obdarzonej uwodzicielskim głosem – Lisa Stansfield wystąpi już 3 listopada 2014 roku o godzinie 19:00 na warszawskim Torwarze (Łazienkowska 6A). Cena biletów: 175 – 355 zł.

Wokalistka pierwszy album wydała w 1989 roku i od tej pory stała się ulubienicą nie tylko swoich fanów ceniących jej soulowy głos, ale także krytyków wróżących jej świetlaną przyszłość i międzynarodową karierę muzyczną. Wizyta artystki w Warszawie to niebywałe wydarzenie muzyczne, które pozwoli przypomnieć sobie liczne przeboje wokalistki oraz na żywo usłyszeć utwory z najnowszej, wydanej po kilku latach przerwy płyty pt. „Seven” którą wokalistka promuje podczas trwającej właśnie trasy koncertowej. W dorobku artystki znalazła się wielokrotna współpraca z najświetniejszymi gwiazdami sceny muzycznej m.in. zespołem Queen; Lisa Stansfield stworzyła także utwór do przeboju kinowego „Bodyguard”. Dyskografia artystki

  • 1989: Affection
  • 1991: Real Love
  • 1993: So Natural
  • 1996: In Session
  • 1997: Lisa Stansfield
  • 1999: Swing - Original Motion Picture Soundtrack
  • 2001: Face Up
  • 2003: Biography - The Greatest Hits
  • 2004: The Moment
  • 2014: Seven

Udział w koncercie zapewni moc różnorodnych wrażeń i pozwoli obcować z światowej sławy artystką całkowicie na żywo. Piękny głos wokalistki zachwyci także osoby do tej pory niezaznajomione z jej twórczością, a wyjątkowa atmosfera panująca na koncertach połączy pokolenia słuchające utworów artystki od blisko 30 lat. Dłuższy pobyt w Warszawie Biorąc udział w koncercie gwiazdy warto spędzić w mieście więcej czasu i zapoznać się z wszystkimi dostępnymi tutaj atrakcjami nie tylko muzycznymi. Miasto pełne jest wyjątkowych zabytków, zapewnia aktywny wypoczynek w różnorodnej odsłonie oraz oferuje długie godziny zwiedzania i korzystania z nowoczesnych rozrywek. Komfortowy nocleg w Warszawie Zwiedzanie miasta nie może obejść się bez rezerwacji komfortowego noclegu, który powinien zapewniać nam wygodę oraz przystępne ceny. Wszystkim zainteresowanym dłuższym pobytem w Warszawie polecamy noclegi w Start Hotel Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i zapewnia wyjątkowo szybki oraz wygodny dojazd do Torwaru, gdzie odbędzie się koncert gwiazdy. Na miejsce imprezy dojedziemy z hotelu w kilka minut, niezmotoryzowani mogą skorzystać z przystanku komunikacji miejskiej, który usytuowany jest tuż przy hotelu. atos Start Hotel Atos dzięki różnorodnej cenowo ofercie trafi w każde gusta oraz zapewni wygodny wypoczynek w centrum Warszawy. Rezerwacji noclegu możemy dokonać na stronie internetowej hotelu www.hotelatos.pl. Wszystkim biorącym udział w wydarzeniu życzymy wyjątkowych wrażeń i polecamy także inne atrakcje kulturalne dostępne w lokalnych teatrach, muzeach czy galeriach sztuki – każdy znajdzie w Warszawie atrakcje spełniające jego indywidualne oczekiwania, które pozwolą na długo zapamiętać pobyt w mieście i zachęcą do kolejnych wizyt w stolicy.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa