01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
19
08/15
Powrót

Kolejne nowości systemu Veturilo

Do tematu rowerów miejskich Veturilo powracamy jak bumerang :)! Nic w tym dziwnego, uwielbiamy ten środek transportu! Nie zgadniecie co tym razem przygotowali operatorzy warszawskiego roweru miejskiego.

Tym razem jest to ewenement na skalę światową. Oto ruszyła w Warszawie pierwsza na świecie stacja rowerów dla dzieci "veturilko". Tak, tak - to nie żart :). Stację umiejscowiono u zbiegu Alei Niepodległości i Batorego, przy stacji metra Pole Mokotowskie. Do wyboru są dwa rodzaje rowerów. Skorzystają z nich maluchy od lat 4 i trochę starsze dzieci od lat 6.

                                                                 (Zdjęcie: www.veturilo.waw.pl)

Nowe rozwiązanie z pewnością ułatwi wielopokoleniowe wycieczki po przepięknych terenach zlokalizowanego tuż obok Pola Mokotowskiego. W związku z tym, że Veturilko ma charakter eksperymentalny, można je wypożyczyć i zwrócić wyłącznie na tej konkretnej stacji.

Zasada wypożyczenia jest identyczna, jak przy rowerach standardowych. Potrzebujemy 10 PLN na rejestrację w systemie, następnie przez 20 minut możemy podróżować bezpłatnie. Godzina kosztuje 1 PLN, druga godzina 3 PLN.

Operator systemu rowerów miejskich dość aktywnie działa i wciąż ulepsza usługę. Niedawno pisaliśmy Wam o wprowadzeniu do oferty dziesięciu tandemów. Okazuje się, że tylko w ciągu pierwszych 30 dni wypożyczono je 2000 razy. Życzymy, by Veturilko również powtórzyło ten sukces!

Do zobaczenia na warszawskich szlakach rowerowych!

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa