01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
16
10/14
Powrót

IRA Akustycznie w warszawskim Klubie Stodoła

Wielbicieli polskiej muzyki rockowej oraz urzekającego głosu Artura Gadowskiego zapraszamy 26 października 2014 roku do Warszawy na koncert legendarnego zespołu, który zagra w Klubie Stodołarozpoczęcie koncertu o godzinie 19:00. Cena biletów: 49 – 69 zł.

Zespół IRA od samego początku swojego istnienia cieszy się niesłabnącą popularnością i to właśnie uwielbienie fanów skłoniło muzyków do wznowienia działalności po kilku latach odpoczynku i pracy na własną rękę podczas tworzenia różnorodnych projektów. Liczne nagrane płyty, które sprzedały się w porażających ilościach egzemplarzy, niezapomniane przeboje, setki zagranych koncertów oraz rzesze wiernych fanów – to osiągnięcia zespołu, który swoje pierwsze kroki stawiał w 1987 roku. Nastrojowe ballady, mocniejsze rockowe brzmienia oraz łączenie stylów spowodowało, że zespół podbija serca kolejnych pokoleń. Podczas koncertu doskonale bawić się będą zarówno młodzi miłośnicy zespołu IRA, jak i starsi, pamiętający największe przeboje muzyków z czasów swojej młodości – dla tej grupy koncert będzie na pewno niezapomnianą okazją do wspominania dawnych przyjaźni, czy pierwszych miłości. Obecny skład zespołu IRA

  • Artur Gadowski – śpiew, gitara elektryczna
  • Piotr Sujka – gitara basowa
  • Wojciech Owczarek – perkusja
  • Marcin Bracichowicz – gitara elektryczna
  • Piotr Konca – gitara elektryczna

Tanie noclegi w Warszawie Wszystkich planujących udział w wydarzeniu zachęcamy do pozostania w mieście na dłużej i poznania wszystkich oferowanych przez Warszawę atrakcji. Planującym dłuższy pobyt możemy polecić komfortowe i tanie noclegi w Start Hotel Atos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1). atos_pokoj_2os22 Start Hotel Atos oferuje noclegi na każdą kieszeń oraz liczne usługi dodatkowe. Doskonała kuchnia, darmowy Internet w każdym pokoju czy ułatwienia dla gości niepełnosprawnych dodatkowo umilą pobyt oraz sprawią, że w pełni wykorzystamy czas spędzony w mieście. Hotel daje nam możliwość szybkiego dotarcia do licznych atrakcjach turystycznych m.in. Łazienek Królewskich, Wilanowa, Ujazdowa, Stadionu Narodowego oraz lotniska i Dworca Centralnego, co znacznie usprawnia komunikację i przyśpiesza poruszanie się po mieście. Zalety hotelu doceni każdy turysta szukający komfortowych i tanich noclegów w centrum Warszawy. Rezerwacji pokoju w interesującym nas terminie możemy szybko dokonać na stronie internetowej www.hotelatos.pl.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa