01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
18
04/16
Powrót
Opublikowano w: Aktualności Atos

Hotelowe promocje mogą być atrakcyjne!

Lubicie kody rabatowe? Świetnie! Na stronie www.hotelatos.pl uruchomiliśmy właśnie bardzo atrakcyjną zniżkę na pobyt w Warszawie.

Wszyscy uwielbiamy gazetki promocyjne i wyszukiwanie kodów rabatowych, dzięki którym możemy zaoszczędzić. Zazwyczaj jednak okazuje się, że promocji nie można łączyć, a rabat uzyskujemy od pierwotnej ceny.

Tworząc naszą najnowszą promocję poszliśmy o krok dalej i jako jedni z nielicznych dajemy Wam dodatkowe 10% rabatu od najniższej dostępnej na stronie internetowej ceny. Jak to działa?


Na naszej stronie wystarczy wprowadzić interesującą Was datę, wprowadzić kod promocyjny WAWA i poczekać, aż system wyszuka dostępne pokoje. Następnie wystarczy wybrać pokój w ofercie WAWA i przejść przez dalsze kroku rezerwacji.

Kod rabatowy ważny jest do 31.12.2016 roku. Liczba pokoi w ofercie jest ograniczona, więc zdecydowanie warto się spieszyć. Cena nie zawiera śniadania, ale najważniejszy posiłek dnia można dodatkowo dokupić! To co najważniejsze, bezpłatnej anulacji można dokonać do godziny 18 w dniu przyjazdu.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa