01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
04
09/14
Powrót

Hotel blisko Dworca Centralnego w Warszawie

Planujesz pobyt w Warszawie? Sprawdź, gdzie tanio i wygodnie spędzisz noc i na dodatek znacznie ograniczysz czas potrzebny na dojazd do większości atrakcji Warszawy.

Warszawa jest atrakcyjnym pod względem turystycznym miastem o każdej porze roku. Planując pobyt w stolicy musimy szczególnie zastanowić się nad rezerwacją hotelu zapewniającego nam komfort wypoczynku oraz szybki dostęp do większości atrakcji, jak również głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Nocleg w Warszawie Wszystkim planującym dłuższy pobyt w Warszawie polecamy ofertę hotelu Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i doskonale spełnia wszelkie oczekiwania turystów szukających przystępnych cenowo noclegów. Korzystna lokalizacja hotelu pozwala na szybkie poruszanie się po mieście i zapewnia nam łatwy dostęp m.in. do Dworca Centralnego, lotniska Chopina oraz ciekawych pod wzglądem turystycznym miejsc np. Łazienek Królewskich. Dojazd z Dworca Centralnego do hotelu Atos Z Dworca Centralnego (Warszawa Centralna) dotrzemy do hotelu Atos w zaledwie 10 minut, jeżeli skorzystamy z trasy Jana III Sobieskiego i będziemy poruszali się samochodem – dystans do pokonania – 6,6 km. Trasa naszego przejazdu wiedzie ulicą Emilii Plater, dalej Alejami Jerozolimskimi i ulicą Bracką, aż do Placu Trzech Krzyży. Stąd musimy kierować się w Aleje Ujazdowskie, skręcić w lewo na Plac Na Rozdrożu, dalej Alejami Ujazdowskimi dotrzemy do ulicy Belwederskiej, która prowadzi ku ulicy Jana III Sobieskiego. Stąd pozostało nam tylko skręcić w prawo, w ulicę Mangalia – hotel Atos znajduje się po lewej stronie. Do hotelu możemy także dotrzeć pieszo – czas przejścia trasy ok. 75 minut oraz komunikacją miejską – czas przejazdu 20 minut jazdy i 3 minuty pieszo – przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości 150 metrów od hotelu Atos. Atrakcje turystyczne po drodze do hotelu Atos Podczas przejazdu z Dworca Centralnego do hotelu Atos i z powrotem możemy skorzystać ze zwiedzania wyjątkowych miejsc, które od zawsze kojarzą się z Warszawą, a są to m.in.:

  • Łazienki Królewskie
  • Zamek Ujazdowski
  • Pałac Belwederski
  • Pałac Kultury i Nauki

Pobyt w Warszawie na pewno dostarczy nam ogromu pozytywnych wrażeń i będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy odwiedzili miasto kilka lub kilkanaście lat temu. Stałe zmiany sprawiły, że obecnie Warszawa jeszcze bardziej urzeka swoim pięknem oraz oferuje szereg różnorodnych rozrywek dla każdego turysty.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa