01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
12
12/14
Powrót

Gdzie kupić prezenty świąteczne w Warszawie?

Święta to tradycyjnie czas obdarowywania się prezentami. Przy okazji wypoczynku w Warszawie oraz korzystania z atrakcji turystycznych miasta warto znaleźć czas na zakupy, które na pewno pozwolą szybko uzupełnić braki w prezentach i zaoszczędzić dzięki licznym promocjom. Świąteczne zakupy w Warszawie Szukając ciekawych i niebanalnych prezentów, które będą dopełnieniem wyjątkowej atmosfery panującej w naszych domach w okresie Bożego Narodzenia warto sprawdzić nie tylko ofertę tradycyjnych sklepów i centrów handlowych, ale także skorzystać z licznych jarmarków świątecznych oraz bożonarodzeniowych kiermaszy, które pozwolą nabyć wyjątkowe i pozostające w pamięci przez wiele lat podarki. Gdzie szukać nietypowych i ciekawych prezentów? Dla wszystkich turystów podajemy listę miejsc, które z pewnością pozwolą zaspokoić głód zakupów nie tylko w kwestii upominków dla najbliższych, ale także uzupełnić zapasy na świąteczne stoły. Chcąc kupić wszystko, co potrzebne w Święta koniecznie należy odwiedzić:

  • - Jarmark na Ursynowie – do 21 grudnia na warszawskim Ursynowie - Park im. Jana Pawła II, w godzinach 11:00-19:00 będziemy mogli wybierać w ofercie 60 wystawców ozdób świątecznych oraz wyjątkowych przysmaków, które uświetnią rodzinne spotkania przy wigilijnym stole.
  • - Jarmark Bożonarodzeniowy na placu Wilsona – do 22 grudnia, w godzinach 10:00 – 19:00 kupimy tutaj m.in.  wyroby z wełny, rękodzieło, artykuły z drewna, wyroby klasztorne oraz ceramikę u 26 wystawców z Polski, Litwy, Białorusi, Chorwacji i Izraela, dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę wyjątkowe okazje i nabyć niebanalny prezent, który na pewno trafi w każde gusta
  • - Jarmark na Barbakanie – tutaj, aż do 6 stycznia będzie gościł targ rzemiosła artystycznego i rękodzieła, na którym kupimy smaczne ciasta, dania gorące oraz wyroby wędliniarskie, jak również podejrzymy pracę mistrzów kowalstwa i weźmiemy udział w pokazach wikingów. Targ będzie czynny od godziny 11:00.

Największy i najbardziej różnorodny świąteczny jarmark odbędzie się pod Stadionem Narodowym i potrwa do 6 stycznia. Zakupowe szaleństwo w Warszawie wymaga dłuższego pobytu w mieście i jest doskonałą okazją do zapoznania się z atrakcjami turystycznymi stolicy. Wszystkim chcącym spędzić dłuższy czas w Warszawie polecamy rezerwację noclegów w Start Hotel Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i oferuje komfortowy wypoczynek w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta hotelu trafi w gusta każdego turysty, a różnorodność usług dodatkowych pozwoli spędzić czas w miłej i rodzinnej atmosferze. Hotel dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewnia darmowy dostęp do Internetu w każdym pokoju oraz pozwala na przenocowanie z czworonogiem. atos_pokoj_2os22 Rezerwacji noclegów możemy dokonać na stronie internetowej www.hotelatos.pl. Lokalizacja Start Hotel Atos blisko centrum miasta sprawia, że bez problemu dotrzemy nie tylko do galerii handlowych, ale także miejsc organizacji jarmarków i świątecznych kiermaszy oraz większości zabytków i atrakcji Warszawy. Pobyt w Warszawie dostarczy licznych okazji do udanych zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc, które w okresie świątecznym zachwycają wyjątkowymi dekoracjami, dlatego warto wykorzystać wolny czas także na spacery i korzystanie z aktywnego wypoczynku wśród pięknych terenów rekreacyjnych.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa