01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
24
10/14
Powrót

Fit&Sport Show 2014 - premiera wydarzenia w Warszawie

Wszystkich miłośników zdrowego stylu życia oraz sportu zapraszamy na wyjątkową, bo pierwszą odsłonę Fit&Sport Show 2014, która odbędzie się w dniach 15 - 16 listopada 2014 roku w warszawskim Centrum Expo XXI (ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14).

Fit&Sport Show 2014 to impreza dla wszystkich chcących żyć aktywnie i dbać o swoje zdrowie oraz ciało. Na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje m.in.:

  • Finał konkursu Trener Roku 2014 Shape
  • Pokaz paraolimpijczyków z Akademii Integracji
  • Zawody PoTreningu.pl Beach Cup
  • Prelekcje na temat zdrowego odżywiania
  • Pokaz umiejętności trenerów Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA Polska
  • Maraton Zumby

To tylko nieliczne z ciekawych atrakcji wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy. Cały program imprezy dostępny jest na stronie http://fitsportshow.pl/ Udział w wydarzeniu to wyjątkowa okazja do zmiany podejścia nie tylko do sportu, ale przede wszystkim stylu życia. Na odwiedzających czekać będą liczne nowinki ze świata dietetyki, suplementacji oraz zdrowego odżywiania, wyjątkowe propozycje treningów oraz możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą dotyczącą sprzętu sportowego. Szereg ciekawych spotkań z trenerami i innymi propagatorami zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej pomogą wybrać własną drogę, a także dostosować ofertę targów do swojego wieku, stanu zdrowia oraz posiadanego czasu. Zdrowy tryb życia staje się modnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Im szybciej postawimy na sport i aktywność oraz zyskamy wiedzę dotyczącą zdrowego i właściwego odżywiania, tym szybciej zadbamy o siebie i pokonamy lenistwo oraz siedzący tryb życia, który wiąże się z naszym gorszym samopoczuciem oraz problemami zdrowotnymi. „W zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego warto juz dziś zarezerwować sobie weekend 15 – 16 listopada i przyjechać do Warszawy, aby uczestniczyć w pierwszej odsłonie Fit&Sport Show 2014. Weekend w Warszawie Dwudniowy program imprezy wymaga rezerwacji wygodnego noclegu, który nie nadszarpnie zbytnio naszego budżetu oraz pozwoli spędzić noc w komfortowych warunkach. Wszystkim zainteresowanym udziałem w imprezie polecamy noclegi w hotelu Atos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i zapewnia wyjątkowo korzystny dojazd do Centrum Expo XXI. atos_pokoj_2os22 Hotel oferuje korzystne ceny, które trafią w gusta każdego turysty, a bliskość wyjątkowych atrakcji m.in.: Łazienek Królewskich, Belwederu, Stadionu Narodowego oraz lotniska i Dworca Centralnego znacznie ułatwi gościom poruszanie się po mieście i zwiedzanie zabytków. Rezerwacji noclegu można dokonać na stronie hotelu  www.hotelatos.pl. Dojazd z Start Hotel Atos do Expo XXI Centrum Expo XXI oddalone jest od hotelu Atos o 8,9 km. Dojazd samochodem do miejsca wydarzenia zajmie nam około 16 minut (trasa Jana III Sobieskiego) – na miejsce dotrzemy także komunikacją miejską z przystanku zlokalizowanego niedaleko hotelu.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa