01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
22
02/16
Powrót
Opublikowano w: Blog / Aktualności Atos

Dzieje się, czyli garść informacji o zmianach w START hotel ATOS**!

Za nami dwa miesiące 2016 roku, a w naszym hotelu wydarzyło się już naprawdę sporo. Wszystko to wyłącznie dla podniesienia komfortu gości :)! Zapraszamy do lektury!

Zanim jednak napiszemy Wam o samych zmianach... Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jakie są najważniejsze oczekiwania klientów wobec hoteli? Przeprowadzono na ten temat sporo badań i najczęściej, wśród trzech najważniejszych oczekiwań przewijają się: wygodne łóżko, dostęp do internetu i dobre śniadanie.

Nowe materace i nowa pościel w START hotel ATOS**

Jeśli w domu dbamy o nasz dobry sen i zdrowy kręgosłup, to tego samego powinniśmy oczekiwać po hotelu, w którym planujemy spędzić noc. Zwłaszcza jeśli następnego dnia czeka nas ważne spotkanie, lub cały dzień zwiedzania miasta. Właśnie takie myśli przyświecały nam, kiedy podejmowaliśmy decyzję o wymianie materacy w całym hotelu. Naszym głównym kryterium przy wyborze była uniwersalność, dlatego też zdecydowaliśmy się na opcję dwustronną. Materace w naszych pokojach mają dwie różne twardości, dzięki czemu goście sami mogą wybrać odpowiadającą ich potrzebom stronę.


Materace to jednak nie wszystko. Dobry sen ułatwić ma również nowa pościel, w którą wyposażyliśmy wszystkie łóżka w hotelu. Słodkich snów :)!

Nowe pokoje klasy DOUBLE LUX w START hotel ATOS**

To nasze najnowsze dziecko. Ekipa remontowa mocno uwijała się, by jeszcze na początku marca zakończyć remont. Przestronne i kolorowe pokoje, z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy chcieliby nieco podnieść standard noclegu.


Nowe pokoje to przede wszystkim podwójne łóżko, wyposażone we wspomniany wcześniej nowy, dwustronny materac. Dodatkowo na wyposażeniu pokoju znajdują się czajnik bezprzewodowy oraz suszarka.
Pokoje DOUBLE LUX są już dostępne w ofercie. Zarówno na naszej stronie internetowej, jak i bezpośrednio w hotelu! 


Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany pozytywnie wpłyną na odbiór naszego hotelu. W ostatnim czasie dostaliśmy sporo miłych słów od naszych stałych gości, którzy doceniają kierunek w którym zmierzamy. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wyrazy sympatii! Do zobaczenia w Warszawie :)!

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa