01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
26
10/14
Powrót

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej w Warszawie

Już w dniach 22 – 23 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się jedyne i pierwsze w Polsce Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej. Rezerwując bilet już dziś możesz wygrać wyjątkowo atrakcyjne nagrody!

Alergia dotyka coraz większą liczbę dzieci i dorosłych, dlatego tak ważna jest edukacja w zakresie zapobiegania schorzeniu oraz jego leczenia. Dla wszystkich alergików oraz rodziców dzieci z alergią i nietolerancją pokarmową udział w wydarzeniu będzie najlepszą lekcją radzenia sobie z dolegliwościami oraz pozwoli zyskać bezcenną wiedzę dotyczącą najnowszych produktów pomagających łagodzić przykre dolegliwości. W programie imprezy m.in.:

  • Prezentacja produktów dla alergików
  • Ciekawe wykłady
  • Bezpłatne testy alergiczne i konsultacje specjalistów
  • Pokaz wzorcowego domu alergika
  • Strefa żywności i produktów kosmetycznych – Eko, Bio oraz Organic
  • Warsztaty kulinarne

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej to także wyjątkowa okazja do zakupu niezbędnych alergikom produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz poznania najnowszej oferty wystawców. Bilet normalny – 12 zł Bilet ulgowy – 8 zł Dzieci do lat 16: wstęp wolny! Bilety wstępu dostępne do 22 listopada 2014 roku, do godziny 18: 00 Nocleg w Warszawie Dwa dni trwania imprezy wymagają rezerwacji noclegu, który pozwoli w pełni zapoznać się z ofertą wystawców oraz skorzystać z okazji zwiedzania miasta. Chcącym zatrzymać się w Warszawie na dłużej polecamy rezerwację noclegów w Start Hotel Atos, który znajduje się na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) i oferuje ceny trafiające w gusta każdego turysty. atos   Doskonała lokalizacja obiektu, który znajduje się w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego, lotniska, Łazienek Królewskich oraz Stadionu Narodowego, gdzie możemy skorzystać m.in. z relaksu na największym w Polsce lodowisku pozwala na dobranie ciekawego programu wypoczynku oraz szybkie zwiedzanie najciekawszych miejsc Warszawy. Rezerwacji noclegów można dokonać na stronie internetowej www.hotelatos.pl. Dojazd z  Start Hotelu Atos do Stadionu Narodowego Stadion Narodowy oddalony jest od hotelu Atos o zaledwie 6,9 km. Na miejsce dostaniemy się samochodem w około 9 minut wybierając trasę Czerniakowską. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego szybko dotrzemy w każde inne miejsce Warszawy, co pozwoli zaoszczędzić cenny i wykorzystać go na zwiedzanie dostępnych tutaj atrakcji.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa