01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
31
05/17
Powrót
Opublikowano w: Blog / Warszawskie informacje

Bezpłatny prom połączy Wilanów i Wawer

3 czerwca w pierwszy rejs wyruszy nowa atrakcja turystyczna Warszawy, czyli prom łączący dwie południowe dzielnice Warszawy Wilanów i Wawer.

Jednostka o tajemniczej nazwie „Inna Bajka” będzie kursowała w każdy weekend aż do końca września. Prom o godzinie 10 wyruszy z Portu Czerniakowskiego, następnie po godzinnym rejsie przybije do brzegu tuż przy Plaży Romantycznej w Wawrze. W powrotny rejs stateczek wyruszy o 18.



„Inna Bajka” z pewnością jest świetnym pomysłem na zwiedzanie mniej popularnych części Warszawy. Plaża Romantyczna również ma wiele do zaoferowania. Po wielu latach odzyskała dawny blask i spragnionych nadwiślańskich atrakcji wita ławeczkami, ścieżkami rowerowymi oraz placem zabaw. W planach jest również wieża widokowa.

Dodatkową atrakcją będą również bezpłatne 20-minutowe rejsy edukacyjne realizowane przez „Inną Bajkę”. Z pewnością będzie można podczas nich usłyszeć wiele ciekawych historii dotyczących Wawra i Wisły. Kursy edukacyjne będą realizowane o równych godzinach, punktem początkowym i końcowym będzie Plaża Romantyczna.

Jak dotrzeć ze START hotel Atos** do Portu Czerniakowskiego? Wystarczy wsiąść w autobus linii 172 z przystanku „Mangalia 01” i wysiąść na przystanku „Klarysewska 01”. Następnie z tego samego przystanku wsiadamy w linię 185 i wysiadamy na przystanku „Torwar 04”. Port Czerniakowski od przystanku dzieli odległość około 230 metrów.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa