01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
06
10/14
Powrót

40. URODZINY KINDER NIESPODZIANKI

Małych i dużych miłośników dobrej zabawy zapraszamy w dniach 18-19 października 2014 roku do Warszawy, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza – 40 Urodziny Kinder Niespodzianki – wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w godzinach od 10:00 do 20:00, a jego program będzie obfitował w różnorodne i niezwykle ciekawe atrakcje nie tylko dla najmłodszych. 40 Urodziny Kinder Niespodzianki to wyjątkowa okazja do świętowania dla kilku pokoleń miłośników słodkiej czekolady i kryjących sie pod nią zabawek. W programie imprezy m.in.:

  • Strefa Sceny – występy znanych i lubianych artystów m.in. Majki Jeżowskiej, możliwość zgłębienia sztuki teatralnej z Warsztatową Akademią Musicalową oraz wiele innych ciekawych występów scenicznych.
  • Strefa Urodzinowa – na uczestników czekać będzie wielki pluszowy tort.
  • Strefa Rozrywki – animatorzy, wspólne zabawy oraz szereg atrakcji w postaci dmuchanych zamków, karuzeli i zjeżdżalni dla najmłodszych.

Oprócz powyższych na uczestników wydarzenia czekają atrakcje dodatkowe w postaci występów klaunów – baloniarzy, możliwości zrobienia sobie zdjęcia z maskotką imprezy - Kinderino, jak również szereg konkursów, gier, zabaw i innych ciekawych form spędzania wolnego czasu. Kinder Niespodzianka zachwyca od 40 lat, rozwija wyobraźnię i pozwala cieszyć się małymi przyjemnościami, dlatego warto wziąć udział w imprezie, która skierowana jest do wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić czas i umilić nadchodzący weekend szeregiem wyjątkowych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze. Noclegi w Warszawie Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zachęcamy do rezerwacji wygodnego noclegu w Start Hotel Atos, który zapewnia miły wypoczynek oraz przystępne ceny. Hotel zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1) skąd do Stadionu Narodowego dotrzemy w około 15 minut, jeżeli skorzystamy z samochodu; dystans do pokonania – 8,5 km (trasa Czerniakowska). Niedaleko hotelu usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej, z którego równie szybko dotrzemy do miejsca wydarzenia. atos_pokoj_2os22 Start Hotel Atos posiada ofertę cenową trafiającą w gusta szerokiego grona turystów, a komfortowo wyposażone pokoje, które oferują nam m.in. darmowy dostęp do łącza internetowego pozwalają wypocząć w miłej atmosferze i cieszyć się pobytem w mieście. Doskonała lokalizacja hotelu ułatwia dotarcie do wielu atrakcji turystycznych, co jest dodatkową zaletą wyboru tego miejsca noclegu; niedaleko znajduje się także lotnisko i Dworzec Centralny, co ułatwia sprawne poruszanie się po mieście wszystkim nieposiadającym własnego środka transportu. Rezerwacji noclegów możemy dokonać na stronie internetowej www.hotelatos.pl/ Warszawa zachęca do aktywnego spędzania czasu i oferuje nam szereg dodatkowych atrakcji, które umilą nawet krótki pobyt. Korzystając z licznych możliwości uczestniczenia w różnorodnych wydarzeniach, zwiedzania zabytków oraz podziwiania tutejszych przepięknych terenów spacerowych i rekreacyjnych na pewno ciekawie spędzimy wolny czas oraz zyskamy mnóstwo wyjątkowych wspomnień.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa