01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
05
09/14
Walory turystyczne Warszawy
Zobacz
13
10/14
Powrót

25-lecie Cezarego Pazury

Wielbicieli dobrego humoru uraz wszystkich ceniących wszechstronność artystyczną Cezarego Pazury zapraszamy na 25 – lecie pracy scenicznej artysty. Impreza odbędzie się już 25 października 2014 roku o godzinie 17:00 w warszawskim Domu Kultury Kino „Świt” (ul. Wysockiego 11). Cena biletów: 45 zł.

Cezary Pazura jest artystą doskonale znanym szerokiemu gronu miłośników komedii oraz sceny kabaretowej. Niezwykle utalentowany aktor od lat rozbawia kolejne pokolenia i cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyszedł czas na podsumowanie jego dotychczasowej pracy scenicznej, podczas którego będziemy mogli uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju jubileuszowym show na żywo. Wszechstronność Cezarego Pazury widać w jego dotychczasowym dorobku artystycznym. Aktor, kabareciarz, reżyser, piosenkarz rozbawia do łez i przez wielu uważany jest za polskiego Jima Carreya. Udział w warszawskim przedstawieniu z okazji 25 – lecia pracy scenicznej artysty przysporzy wielu niezapomnianych wrażeń i pozwoli na długo zyskać dobry humor niezbędny w czasie jesiennych szarug. Cezary Pazura wystąpi podczas jubileuszu z innymi znanymi oraz bardzo lubianymi artystami – na scenie zobaczymy m.in.: Jerzego Kryszaka, Marcina Dańca, Piotra Bałtroczyka, Kabaret Ani Mru Mru, oraz Kabaret Moralnego Niepokoju. Warszawa miastem idealnym na dłuższy wypoczynek Biorąc udział w wydarzeniu nie możemy zmarnować okazji do lepszego poznania miasta i skorzystania z jego potencjału turystycznego. Czekają tutaj liczne zabytki, miejsca o ogromnym znaczeniu historycznym oraz szereg ciekawych atrakcji, które zapewnią rozrywkę i pozwolą w pełni wykorzystać wolny czas. Co warto zwiedzić w Warszawie? Royal Palace in Warsaw Warszawa stanowi jedyne miasto, które zachwyca różnorodnymi obliczami i sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Będąc w Warszawie nie można ominąć takich zabytków jak:

  • Zamek Królewski
  • Arkady Kubickiego
  • Kolumna Zygmunta
  • Rynek Starego i Nowego Miasta
  • Pomnik warszawskiej Syrenki
  • Łazienki Królewskie
  • Wilanów
  • Ujazdów
  • Belweder

Dla miłośników nieco innych form zwiedzania idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będzie odwiedzenie licznych muzeów m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historycznego m.st. Warszawy czy przejście podziemnym Szlakiem Kulturalnych Piwnic Starego Miasta. Warszawa to nie tylko zabytki, ale także liczne obiekty edukacyjne np. Centrum Nauki Kopernik, wyjątkowo ciekawe tereny spacerowo – rekreacyjne oraz szereg imprez kulturalnych, które trafią w różnorodne gusta. W mieście nie brakuje także atrakcji dla dzieci np. warszawskie ZOO, obiektów sportowych oferujących możliwość aktywnego spędzania czasu np. Lodowisko Torwar oraz miejsc, gdzie możemy obcować ze sztuką różnego rodzaju. Dłuższy wypoczynek w Warszawie aatos_13 Planując dłuższy pobyt w Warszawie warto zarezerwować nocleg, który zapewni nam komfortowy wypoczynek w przystępnych cenach. Doskonałym wyborem dla wszystkich chcących w pełni wykorzystać pobyt w Warszawie będzie rezerwacja noclegów w Start Hotel Atos, który zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie (ul. Mangalia 1). Hotel zapewnia komfortowy wypoczynek w pokojach o różnorodnym standardzie, korzystną lokalizację blisko Dworca Centralnego, Lotniska Chopina, Stadionu Narodowego oraz Łazienek Królewskich, jak również liczne usługi dodatkowe np. możliwość zakwaterowania z czworonogiem. Dojazd z Start Hotel Atos do większości ciekawych miejsc oraz zabytków zajmuje jedynie kilka lub kilkanaście minut jazdy samochodem, a bliskość przystanku komunikacji miejskiej sprawia, że hotel stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów niezmotoryzowanych. Start Hotel Atos trafi w gusta różnorodnych grup turystów i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na zwiedzanie pięknej Warszawy. Wygodnej i szybkiej rezerwacji noclegu możemy dokonać na stronie internetowej hotelu www.hotelatos.pl.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa