01
12/17
Warszawa Cukiernik Kartki i Piernik
Zobacz
07
11/17
Wypożycz najlepsze e-booki za darmo!
Zobacz
17
10/17
Powraca Królewski Ogród Światła w Wilanowie
Zobacz
26
07/16
Jak dojechać z Warszawy na lotnisko w Modlinie?
Zobacz
29
01/16
Do której godziny kursuje metro w Warszawie?
Zobacz
18
09/14
TANI NOCLEG PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE
Zobacz
23
02/17
Powrót
Opublikowano w: Blog / Wydarzenia kulturalne

1.03 Sabaton zagra na Torwarze

Pod koniec lutego na cztery koncerty promujące album „The Last Stand” przyjedzie do Polski szwedzki zespół heavymetalowy SABATON.

Koncerty w Polsce to z pewnością powód do przyspieszonego bicia serc nie tylko u fanów Sabaton, ale również u członków zespołu. Nasz kraj jest dla nich niezwykle ważny, o czym świadczy wiele dotychczasowych gestów.

Członków Sabaton podejmował polski minister, współpracowali z potomkiem żołnierza kierującego bitwą pod Wizną. Szwedzi wielokrotnie poruszali również temat historii naszego kraju w swoich utworach. Również na najnowszej płycie znajdziemy odniesienie do Polski. Tym razem chodzi o bitwę pod Wiedniem.Basista Pär Sundström zapewnia:
– Właśnie wydaliśmy nasz najnowszy album „The Last Stand”. Jego ocenę zostawiamy fanom. Czas pokaże, czy to nasza najlepsza płyta… Ale już teraz możemy powiedzieć, że „The Last Tour” będzie trasą Sabaton, jakiej jeszcze nie było. Od lat chcieliśmy coś takiego zorganizować!

Sabaton zagości na warszawskim Torwarze 1 marca. Bilety w przedsprzedaży kosztują 130 PLN, w dniu koncertu 150 PLN. Przed występem Sabaton, publiczność rozgrzeje niemiecki heavymetalowy zespół Accept i szwedzki Twilight Force.

Jeśli szukasz noclegu przed lub po koncercie, zapraszamy do START hotel ATOS. Nasz hotel mieści się zaledwie cztery kilometry od hali Torwar.

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Hotel Warszawa