kontakt Kontakt

Start hotel Atos

  • ul. Mangalia 1
  • 02-758 Warszawa
  • tel.: +48 22 207 70 00
  • fax: +48 22 207 79 00
  • e-mail: atos@starthotel.pl

Lokalizacja

Położenie START hotel Atos** przy Trakcie Królewskim pozwala poczuć ducha historii miasta. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do głównych punktów Warszawy, m.in. do wszystkich dworców kolejowych oraz Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 130, 422, 501 oraz 519, zaś z Lotniska autobusem nr 148.
Współrzędne GPS: N 52°11’14.77" E 21°02’56.38".

  • Dział sprzedaży
  • Restauracja
  • Centrum Rezerwacji
  • Właściciel

Współpraca korporacyjna:

Joanna Oleśniewicz -
Kierownik ds. Sprzedaży

tel.: +48 22 207 65 00
mobile: +48 602 155 495
e-mail: j.olesniewicz@bwportos.pl

Michał Roguski

tel.: +48 22 207 65 50
mobile: +48 668 585 645
e-mail: m.roguski@satoriagroup.pl

Rezerwacje grupowe (MICE, Konferencje, Szkolenia):

Katarzyna Gerasimiuk

tel.: +48 22 463 62 28
mobile: +48 668 110 193
e-mail: k.gerasimiuk@starthotel.pl

Wioletta Kwaśniewska

tel.: +48 22 207 65 57
mobile: +48 660 760 723
e-mail: w.kwasniewska@starthotel.pl

Współpraca Biura Podróży:

Renata Sobiesiak

tel.: +48 22 207 65 56
mobile: +48 668 456 449
e-mail: r.sobiesiak@starthotel.pl

Iwona Podoba

tel.: +48 22 463 62 85
mobile: + 48 606 331 729
e-mail: i.podoba@starthotel.pl

Bankiety, catering, uroczystości weselne, spotkania rodzinne:

Zofia Ogonowska

tel.: +48 22 207 67 50
mobile: +48 602 308 804 
e-mail: z.ogonowska@satoriagroup.pl

Zobacz też:

start hotel Atos

Panorama pokoju
Recepcja
Hotel
Wyznacz trasę z:
Hotel Warszawa